Weekmenu makkelijke maaltijden #6 – 2026 staat voor je klaar. Elke zaterdag vind je hier een nieuw weekmenu vol gezonde recepten en makkelijke maaltijden, zodat je zonder stress je eetweek kunt voorbereiden. Ik maak een fijne eetplanning voor je met makkelijke maaltijden voor het hele gezin: snelle doordeweekse diners, lichte lunchideeën en in het weekend een fijn gezond ontbijt of een bakrecept.
Met dit weekmenu met makkelijke recepten is de vraag wat eten we vandaag? alvast beantwoord. Schuif aan, pak pen en papier — we gaan er weer een heerlijke, gevarieerde en smakelijke week van maken.

Weekmenu makkelijke maaltijden
Zo, dat was ‘em, mijn maand van rustig opstarten… Vanaf volgende week ga ik ook weer aan de slag met nieuwe content, nieuwe recepten en nieuwe projecten. Ik heb natuurlijk helemaal niet stil gezeten de afgelopen maand – of nou ja, niet niks gedaan op de bank – want achter de schermen gebeurde er heel veel. Daarover binnenkort meer, hou ook zeker mijn socials in de gaten.
Ik heb inmiddels zelf ook gemerkt dat het opstellen van een weekmenu mij niet alleen super veel rust geeft, het scheelt me ook echt geld! Als ik maar 1 keer in de week de winkel in duik voor de boodschappen voorkomt dat ook dat ik tussentijds steeds weer dingen mee neem die we helemaal niet écht nodig hebben. Ik heb dus weer een nieuwe eetplanning klaar staan, schrijf je weer mee?

Weekmenu gezonde recepten
Kook jij trouwens uit het weekmenu, dan vind ik dat super leuk als je dat deelt via social media! Gebruik dan de #mindyourfeednl of tag mij (@MindYourFeedNL) in jouw bericht zodat ik de foto’s ook kan zien. Vind ik leuk! Vorige weekmenu’s bekijken? Hier vind je ze allemaal: Weekmenu makkelijke maaltijden.
Weekmenu makkelijke maaltijden #6 – 2026
Maandag
Gnocchi, zachte kussentjes gemaakt van aardappel. Je vindt ze op het Italiaanse menu terug in de pasta gerechten en deze vegetarische gebakken gnocchi met pesto, spinazie, doperwten en Parmezaanse kaas is om je vingers bij af te likken!
>> Recept: Gebakken gnocchi met pesto <<
Dinsdag
Deze week zet ik in het teken van ultiem comfort food… Ik zet mijn eigen favorieten op tafel en dan moet ik altijd meteen denken aan dit recept voor Indonesische nasi goreng. Hier mag je me – nog net niet – voor wakker maken, hier wil ik mee ontbijten en lunchen. En natuurlijk ook in de avond is dit heerlijk!
>> Recept: Indonesische nasi goreng <<
Woensdag
Vandaag een stamppot met verse bladspinazie en gebakken rookworst. En natuurlijk mag een gekookt eitje niet ontbreken…. Dat is echt zo’n klassieker, gekookte aardappels, spinazie a la crème met een gekookt ei! Maar, wil je toch net even next level met de spinazie, ga dan zeker eens voor deze stamppot met spinazie!
>> Recept: Spinazie stamppot <<
Donderdag
Enchilada’s met gehakt, goed gevulde tortilla wraps met kruidig gehakt met mais en chili bonen in tomatensaus. Uiteraard heerlijk op smaak gebracht met Mexicaanse kruiden! De gevulde wraps met gehakt schuif je nog even de oven in met een beetje cheddar kaas on top en zo staat dit makkelijke recept binnen mum van tijd op tafel. Punten scoren gegarandeerd want deze enchiladas met gehakt vallen sowieso in de smaak!
>> Recept: Enchilada’s met gehakt <<
Vrijdag

Lasagne met zalm en spinazie. Ben je net als ik groot fan van een grote schaal verse zelfgemaakte lasagne, dan heb ik vandaag weer een heel lekker en simpel recept voor je. Deze romige lasagne met zalm, spinazie, prei, zachte ricotta kaas, mozzarella en een rijke bechamelsaus is het perfecte gerecht voor wanneer je wilt genieten van een fantastische Italiaanse maaltijd!
>> Recept: Lasagne met zalm en spinazie <<
Zaterdag
Franse uiensoep, een makkelijk recept om zelf klassieke uiensoep te maken. Dit is weer zo’n kommetje heerlijk comfort food voor op een koude winterse dag. Verwarmende uiensoep, gemaakt van uien – duh! – die je lekker lang laat pruttelen tot ze karameliseren en zacht, zoet intens van smaak en mooi bruin van kleur worden.
>> Recept: Franse uiensoep <<
Zondag
Feest op de zondagochtend! Om te vieren dat we deze eerste drukke maand weer hebben overleefd en we vanochtend een klein beetje mogen uitslapen. Dit feestje vier ik met deze havermout appeltaartjes. Verse koffie erbij en heerlijk rustig opstarten!
>> Recept: Havermout appeltaartjes <<

Dit weekmenu met makkelijke maaltijden is ideaal als je gezonder wilt eten zonder elke dag lang in de keuken te staan. Eet smakelijk deze week!
Ga je aan de slag met een van de recepten uit het weekmenu met makkelijke maaltijden? Dan vind ik het leuk als je dit deelt op social media! Gebruik dan de #mindyourfeednl of tag mij (@MindYourFeedNL) in jouw bericht!
Wil je mijn recepten in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief.






